Okruhy problematiky předmětu ke SZZ

studium studijní obor zaměření podle tématu DP
inženýrské Výrobní a materiálové inženýrství pro všechna zaměření ( 46 kB; 18.06.2012 10:16)
bakalářské Technologie, materiály a ekonomika strojírenství pro všechna zaměření ( 42 kB; 31.05.2011 19:28)
bakalářské Teoretický základ strojního inženýrství pro všechna zaměření - platné i pro tento ak. rok ( 388 kB; 30.09.2015 14:50)

Diplomové práce

Vaše diplomová práce musí, nebo by měla, obsahovat určité údaje. Chcete-li vědět které, není nic jednoduššího, než kliknout sem.
Některé informace naleznete i na stránkách ústřední knihovny.

Přebal závěrečných prací musí splňovat GRAFICKÝ MANUÁL IDENTITY ČVUT .

Technické možnosti

Diplomanti mohou využívat při obhajobě své práce kterékoli z následujících zařízení:

Anotační karty

Anotační karty se vyplňují přes internet do systému KOS. Návod naleznete zde ( 739 kB; 13.06.2014 13:12).


Odpovědný pracovník: ... Ing. BcA. Jan Podaný, Ph.D.

Seznam diplomantů

Diplomanti se dostaví v časovém předstihu cca. 60 minut (u prvního není nutný takový předstih).


Detailní průběh vlastních obhajob včetně zabezpečení průběhu obhajob naleznete na tomto odkazu.


Všechny změny či nové skutečnosti, prosím, ihned nahlásit: ... Ing. BcA. Jan Podaný, Ph.D.


Poznámka:


29. červen 2018 ... pátek
komise 0 - místnost T4:B1-132
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
08:00 Tomáš Kment TZSI  
09:00 Daniel Piskač TZSI  
10:00 Filip Soukup TZSI  
05. září 2018 ... středa
komise 1 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Jan Kahoun TZSI  
10:00 Lukáš Bureš TZSI  
11:30 Jiří Blažek TZSI  
12:30 Karel Matuška TZSI  
13:30 Roman Chyle TZSI  
15:00 Jakub Faltejsek TZSI  
16:00 Václav Knotek TZSI  
17:00 Jitka Hejhalová TZSI  
komise 2 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Ondřej Stránský TZSI  
10:00 David Dvořák TZSI  
11:00 Petr Brodský TZSI  
12:30 Tomáš Tišer TZSI  
13:30 Martin Smetana TZSI  
14:30 Tomáš Opička TZSI  
16:00 Filip Zumr TZSI  
komise 3 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Jan Jeřábek TZSI  
10:00 David Mahovský TZSI  
11:00 David Kunc TZSI  
12:30 Jakub Kala TZSI  
13:30 Jan Kršňák TZSI  
14:30 Jan Hušek TZSI  
16:00 Zbyněk Zelinka TZSI  
17:00 Matouš Tesař TZSI  
06. září 2018 ... čtvrtek
komise 4 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Petra Žďánská TMES  
10:00 Ivana Tomšů TMES  
11:30 Hana Svobodová TMES  
12:30 Dominik Smutný TMES  
13:30 Gabriel Radovský TMES  
15:00 Martin Purkart TMES  
16:00 Jan Škvarka TMES  
17:00 Saveli Darhel TMES  
komise 5 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Šimon Petele TMES  
10:00 Martin Dukát TMES  
11:00 Ruslan Bugayevskiy TMES  
12:30 Oleg Zapolskikh TMES  
13:30 Filip Prečan TMES  
14:30 Jan Krejčík TMES  
16:00 Štěpán Hrouda TMES  
17:00 Marek Cejpek TMES  
komise 6 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Matěj Vrána TMES  
10:00 Jan Nestával TMES  
11:00 Michal Svatoň TMES  
12:30 Adam Hoznauer TMES  
13:30 Jan Folkman TMES  
14:30 Lucie Kašpárková TMES  
16:00 Ondřej Janský TMES  
17:00 Lukáš Hejkrlík TMES  
07. září 2018 ... pátek
komise 7 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. Jaroslav Schweiner VMI  
10:00 Bc. Vlastimil Liška VMI  
11:30 Bc. Lenka Tschunková VMI  
12:30 Bc. Jiří Podlipný VMI  
13:30 Bc. Alexandr Kedra VMI  
15:00 Bc. Veronika Fellnerová VMI  
16:00 Bc. Tomáš Beneš VMI  
komise 8 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. Petr Vávra VMI  
10:00 Bc. Eliška Netolická VMI  
11:00 Bc. Ondřej Hábl VMI  
12:30 Bc. Michal Křiklán VMI  
13:30 Bc. Vojtěch Hawiger VMI  
14:30 Bc. Vladislav Martinec VMI  
16:00 Bc. Dominik Andrýsek VMI  
komise 9 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. František Procházka VMI  
10:00 Bc. Martin Lelek VMI  
11:00 Bc. Vladislav Andronov VMI  
12:30 Bc. Josef Vacík VMI  
13:30 Bc. Robert Turinský VMI  
14:30 Bc. Jiří Kotrč VMI  
16:00 Bc. Eliška Hrbková VMI  
17:00 Bc. Ondřej Dyntar VMI  

Výstupní list

Odevzdání vyplněného „Výstupního listu“ je nutnou podmínkou pro udělení diplomu na promoci. Výstupní list zrušen od LS 2015/16.

Promoce

Promoce se koná v Betlémské kapli v Praze 1 dne:


Datum vytvoření: 23.07.2018, 04:03:51