FS CVUT FS CVUT FS CVUT

 Ústav technologie obrábění, projektování a metrologie > Informace pro studenty > Diplomanti > DP, obhajoby a SZZ

Čeština English
Hlavní stránka
Ústav
Základní informace
Pedagogové
Zaměstnanci
Doktorandi
Lidé
Seznam
Pedagogové
Detail osoby
Oddělení
Teorie obrábění
Technologie obrábění
Projektování výrobních procesů a systémů
Řízení jakosti a metrologie
Předměty
Výpis předmětů
Hledání
Souhrnné informace
Informace o předmětu
Informace pro studenty
Učební plány
Diplomanti
Témata diplomových prací
DP, obhajoby a SZZ
Témata doktorských prací
Seznam místností
Věda a výzkum
Publikace
Projekty
Odkazy ČVUT
Ústav strojírenské technologie
Seznam ústavů
Fakulta strojní
ČVUT
Knihovny
CTIV
CTN

Okruhy problematiky předmětu ke SZZ

studium studijní obor zaměření podle tématu DP
inženýrské Výrobní a materiálové inženýrství pro všechna zaměření ( 46 kB; 18.06.2012 10:16)
bakalářské Technologie, materiály a ekonomika strojírenství pro všechna zaměření ( 42 kB; 31.05.2011 19:28)
bakalářské Teoretický základ strojního inženýrství pro všechna zaměření - platné i pro tento ak. rok ( 388 kB; 30.09.2015 14:50)

Diplomové práce

Vaše diplomová práce musí, nebo by měla, obsahovat určité údaje. Chcete-li vědět které, není nic jednoduššího, než kliknout sem.
Některé informace naleznete i na stránkách ústřední knihovny.

Přebal závěrečných prací musí splňovat GRAFICKÝ MANUÁL IDENTITY ČVUT .

Technické možnosti

Diplomanti mohou využívat při obhajobě své práce kterékoli z následujících zařízení:

Anotační karty

Anotační karty se vyplňují přes internet do systému KOS. Návod naleznete zde ( 739 kB; 13.06.2014 13:12).


Odpovědný pracovník: ... Ing. BcA. Jan Podaný, Ph.D.

Seznam diplomantů

Diplomanti se dostaví v časovém předstihu cca. 60 minut (u prvního není nutný takový předstih).


Detailní průběh vlastních obhajob včetně zabezpečení průběhu obhajob naleznete na tomto odkazu.


Všechny změny či nové skutečnosti, prosím, ihned nahlásit: ... Ing. BcA. Jan Podaný, Ph.D.


Poznámka:


29. červen 2018 ... pátek
komise 0 - místnost T4:B1-132
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
08:00 Tomáš Kment TZSI  
09:00 Daniel Piskač TZSI  
10:00 Filip Soukup TZSI  
05. září 2018 ... středa
komise 1 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Jan Kahoun TZSI  
10:00 Lukáš Bureš TZSI  
11:30 Jiří Blažek TZSI  
12:30 Karel Matuška TZSI  
13:30 Jakub Faltejsek TZSI  
15:00 Václav Knotek TZSI  
16:00 Jitka Hejhalová TZSI  
17:00 Roman Chyle TZSI  
komise 2 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Ondřej Stránský TZSI  
10:00 David Dvořák TZSI  
11:00 Petr Brodský TZSI  
12:30 Tomáš Tišer TZSI  
13:30 Martin Smetana TZSI  
14:30 Tomáš Opička TZSI  
16:00 Filip Zumr TZSI  
komise 3 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Jan Jeřábek TZSI  
10:00 David Mahovský TZSI  
11:00 Jakub Kala TZSI  
12:30 Jan Kršňák TZSI  
13:30 Jan Hušek TZSI  
14:30 Zbyněk Zelinka TZSI  
16:00 Matouš Tesař TZSI  
17:00 David Kunc TZSI  
06. září 2018 ... čtvrtek
komise 4 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Petra Žďánská TMES  
10:00 Ivana Tomšů TMES  
11:30 Hana Svobodová TMES  
12:30 Dominik Smutný TMES  
13:30 Gabriel Radovský TMES  
15:00 Martin Purkart TMES  
16:00 Jan Škvarka TMES  
komise 5 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Šimon Petele TMES  
10:00 Martin Dukát TMES  
11:00 Oleg Zapolskikh TMES  
12:30 Marek Cejpek TMES  
13:30 Filip Prečan TMES  
14:30 Jan Krejčík TMES  
16:00 Štěpán Hrouda TMES  
komise 6 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Matěj Vrána TMES  
10:00 Jan Nestával TMES  
11:00 Michal Svatoň TMES  
12:30 Adam Hoznauer TMES  
13:30 Lucie Kašpárková TMES  
14:30 Ondřej Janský TMES  
16:00 Lukáš Hejkrlík TMES  
07. září 2018 ... pátek
komise 7 - místnost T4:C1-310
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. Jaroslav Schweiner VMI  
10:00 Bc. Vlastimil Liška VMI  
11:30 Bc. Lenka Tschunková VMI  
12:30 Bc. Jiří Podlipný VMI  
13:30 Bc. Alexandr Kedra VMI  
15:00 Bc. Veronika Fellnerová VMI  
16:00 Bc. Tomáš Beneš VMI  
komise 8 - místnost T4:C1-311
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. Petr Vávra VMI  
10:00 Bc. Eliška Netolická VMI  
11:00 Bc. Ondřej Hábl VMI  
12:30 Bc. Michal Křiklán VMI  
13:30 Bc. Vojtěch Hawiger VMI  
14:30 Bc. Vladislav Martinec VMI  
16:00 Bc. Dominik Andrýsek VMI  
komise 9 - místnost T4:C1-312
Začátek Jméno diplomanta Obor Pozn.
09:00 Bc. Ondřej Dyntar VMI  
10:00 Bc. Martin Lelek VMI  
11:00 Bc. Vladislav Andronov VMI  
12:30 Bc. Josef Vacík VMI  
13:30 Bc. Robert Turinský VMI  
14:30 Bc. Jiří Kotrč VMI  
16:00 Bc. Eliška Hrbková VMI  

Výstupní list

Odevzdání vyplněného „Výstupního listu“ je nutnou podmínkou pro udělení diplomu na promoci. Výstupní list zrušen od LS 2015/16.

Promoce

Promoce se koná v Betlémské kapli v Praze 1 dne:

  • magisterské studium ...
  • bakalářské studium ...


Autor skriptu: Ing. Pavel Novák, Ph.D. (p.novak@fs.cvut.cz)
Datum vytvoření: 23.10.2018, 08:21:52